Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suszu

ul. Józefa Wybickiego 6, 14-240 Susz

 

Pracownicy

Kadra M-GOPS Susz

Dział Nazwisko i Imię Nr pokoju Nr wewnętrzny Nr bezpośredni
Świadczenia Rodzinne
/ Dodatek Węglowy
/ Dodatek Osłonowy

Bajtus Marzena
Wiśniewska Katarzyna
Habraszewska Aleksandra

6A 16 89 5374201
Fundusz Alimentacyjny Rygielska - Stuhldreer Maryla 6 6 89 5374206
Stypendia Szkolne Tulińska Joanna 6 6 89 5374206
Dodatki Mieszkaniowe
/ Kadry
Wiatrowska Grażyna 7 7 89 5374207
Zespół Interdyscyplinarny Sosnowska Monika 7 7 89 5374207
Pracownik socjalny

Bolewska Joanna
Kosakowska Joanna

12 12 89 5374202
Pracownik socjalny

Bieleninik Karolina
Staniszewska Monika

13 13 89 5374203
Pracownik socjalny

Teodorska Joanna
Chołuj Milena
Witkowska Ewa

14 14 89 5374204
Asystent Rodziny

Wiśniewska Agata
Smut Aneta
Kowalska Natalia (zastępstwo Wiśniewska Anna)

7 7 89 5374207
Księgowość Romanowska Dorota
Jabłońska Edyta
Nikiel Ewa
11 11 89 5374199
Kierownik Karpiak Włodzimierz 8 8 89 5374198
Starszy Informatyk Szałkowski Michał 6 5 89 5374200
Kierowca

Żarnowski Stanisław
Przednik Mariusz

- - -
Sprzątaczka Szczepińska Irena - - -


Telefon ogólny: 55 2787 995
Fax: 55 2787 841

Rejony pracowników socjalnych:

Rejon Pracownik Socjalny REJON: Nr wewnętrzny

Rejon 1

Bolewska Joanna Babięty Małe, Babięty Wielkie, Chełmżyca, Falknowo, Falknowo Małe, Grabowiec, , Redaki, Różanki , Ulnowo
SUSZ - ul. Prusa, Skargi, Pułaskiego.
wew. 12
Kosakowska Joanna Brusiny, Brusiny Małe, Czerwona Woda, Emilianowo, Emilianowo Róża, Huta, Jakubowo Kisielickie, Januszewo, Krzywiec, Piotrkowo,  
SUSZ -, ul. Akacjowa, Banachiewicza, Św. Floriana  Kopernika, Sikorskiego, Sucharskiego.
Rejon 2 Bieleninik Karolina

Bornice, Dolina, Kamieniec, Lisiec, Lubnowy Wielkie, Lubnowy Małe, Rudniki
SUSZ: ul. Jaśminowa, Konstytucji 3-ego Maja, Reja, Skłodowskiej, Słowackiego, Wodna, Zaciszna.

wew. 13
Staniszewska Monika Bałoszyce Małe, Bałoszyce, Jawty Wielkie, Jawty Małe, Karolewo, Nipkowie, Wądoły, Wiśniówek, Żakowice
SUSZ -  ul. Galla Anonima, Jagiełły, Polna, Wyszyńskiego
Rejon 3 Teodorska Joanna

SUSZ – ulice: Dworcowa, Iławska, Kochanowskiego, Konarskiego, Łąkowa, Os. Brzostowe, Konopnicka, Os. J. Korczaka, Pieniężnego, Plażowa, Rybacka, Słoneczna, Słowiańska, Sienkiewicza,  Willowa, Wybickiego,  Żeromskiego

wew. 14
Chołuj Milena Adamowo, Bronowo, Dąbrówka, Michałowo, Olbrachtówko, Olbrachtowo, Różnowo, Stawiec, Zieleń ,
SUSZ - ul. Koszarowa , Leśna
Witkowska Ewa SUSZ – ulice: Bałtycka, Broniewskiego, Gdańska, Kajki, Kościelna, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Mickiewicza, Os. Leśne, Parkowa, Piaskowa, Piastowska, Podmurze, Prabucka, Staffa, Stare Miasto, Szewska, Tuwima, Wąska, Wiejska, Żwirki i Wigury.

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 9842
Utworzono dnia: 16.03.2020

Historia publikacji

  • 22.02.2023 08:09, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 02.09.2022 09:33, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 02.09.2022 08:08, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy