Pracownicy
Dział | Nazwisko i Imię | Nr pokoju | Nr wewnętrzny | Nr bezpośredni |
---|---|---|---|---|
Świadczenia Rodzinne / Dodatek Węglowy / Dodatek Osłonowy |
Bajtus Marzena |
6A | 16 | 89 5374201 |
Fundusz Alimentacyjny | Rygielska - Stuhldreer Maryla | 6 | 6 | 89 5374206 |
Stypendia Szkolne | Tulińska Joanna | 6 | 6 | 89 5374206 |
Dodatki Mieszkaniowe / Kadry |
Wiatrowska Grażyna | 7 | 7 | 89 5374207 |
Zespół Interdyscyplinarny | Sosnowska Monika | 7 | 7 | 89 5374207 |
Pracownik socjalny |
Bolewska Joanna |
12 | 12 | 89 5374202 |
Pracownik socjalny |
Bieleninik Karolina |
13 | 13 | 89 5374203 |
Pracownik socjalny |
Teodorska Joanna |
14 | 14 | 89 5374204 |
Asystent Rodziny |
Wiśniewska Agata |
7 | 7 | 89 5374207 |
Księgowość | Romanowska Dorota Jabłońska Edyta Nikiel Ewa |
11 | 11 | 89 5374199 |
Kierownik | Karpiak Włodzimierz | 8 | 8 | 89 5374198 |
Starszy Informatyk | Szałkowski Michał | 6 | 5 | 89 5374200 |
Kierowca |
Żarnowski Stanisław |
- | - | - |
Sprzątaczka | Szczepińska Irena | - | - | - |
Telefon ogólny: 55 2787 995
Fax: 55 2787 841
Rejony pracowników socjalnych:
Rejon | Pracownik Socjalny | REJON: | Nr wewnętrzny |
---|---|---|---|
Rejon 1 |
Bolewska Joanna | Babięty Małe, Babięty Wielkie, Chełmżyca, Falknowo, Falknowo Małe, Grabowiec, , Redaki, Różanki , Ulnowo SUSZ - ul. Prusa, Skargi, Pułaskiego. |
wew. 12 |
Kosakowska Joanna | Brusiny, Brusiny Małe, Czerwona Woda, Emilianowo, Emilianowo Róża, Huta, Jakubowo Kisielickie, Januszewo, Krzywiec, Piotrkowo, SUSZ -, ul. Akacjowa, Banachiewicza, Św. Floriana Kopernika, Sikorskiego, Sucharskiego. |
||
Rejon 2 | Bieleninik Karolina |
Bornice, Dolina, Kamieniec, Lisiec, Lubnowy Wielkie, Lubnowy Małe, Rudniki |
wew. 13 |
Staniszewska Monika | Bałoszyce Małe, Bałoszyce, Jawty Wielkie, Jawty Małe, Karolewo, Nipkowie, Wądoły, Wiśniówek, Żakowice SUSZ - ul. Galla Anonima, Jagiełły, Polna, Wyszyńskiego |
||
Rejon 3 | Teodorska Joanna |
SUSZ – ulice: Dworcowa, Iławska, Kochanowskiego, Konarskiego, Łąkowa, Os. Brzostowe, Konopnicka, Os. J. Korczaka, Pieniężnego, Plażowa, Rybacka, Słoneczna, Słowiańska, Sienkiewicza, Willowa, Wybickiego, Żeromskiego |
wew. 14 |
Chołuj Milena | Adamowo, Bronowo, Dąbrówka, Michałowo, Olbrachtówko, Olbrachtowo, Różnowo, Stawiec, Zieleń , SUSZ - ul. Koszarowa , Leśna |
||
Witkowska Ewa | SUSZ – ulice: Bałtycka, Broniewskiego, Gdańska, Kajki, Kościelna, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Mickiewicza, Os. Leśne, Parkowa, Piaskowa, Piastowska, Podmurze, Prabucka, Staffa, Stare Miasto, Szewska, Tuwima, Wąska, Wiejska, Żwirki i Wigury. |