13 listopada 2014 r. w Gościńcu „Pomezania” w Różnowie odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu systemowego pn. „Kompleksowy program aktywizacji społecznej i zawodowej osób i rodzin dotkniętych wykluczeniem społecznym na terenie gminy i miasta Susz”.

W spotkaniu udział wzięli uczestnicy VII edycji projektu, zaproszeni goście: Burmistrz Susza Pan Krzysztof  Pietrzykowski, Zastępca Burmistrza Pan Zdzisław Zdzichowski, Sekretarz Gminy Pani Małgorzata Podogrodzka, Kierownik filii Powiatowego Urzędu Pracy Pan Stanisław Przednik, Dyrektor INFO-BIZ Profesjonalna Edukacja z Grudziądza Pani Mariola Wiśniewska, Koordynator ds. szkoleń z ramienia INFO-BIZ Pani Barbara Zając oraz zespół projektowy realizujący projekt (pracownicy MGOPS Susz).

Gości przywitał Kierownik MGOPS Pan Włodzimierz Karpiak. Następnie Pan Burmistrz w kilku ciepłych słowach podziękował uczestnikom za udział w projekcie i życzył samych sukcesów w przyszłości.

Po części oficjalnej, Koordynator Projektu Danuta Helwak zapoznała uczestników z programem spotkania i przedstawiła prezentację na temat realizacji VII etapu projektu.

Po rozdaniu certyfikatów i zaświadczeń z ukończonych szkoleń wszyscy uczestnicy spotkania udali się na smaczny poczęstunek przygotowany przez Gościniec „Pomazania”.

Poniżej zdjęcia ze spotkania.

 

 

Danuta Helwak – koordynator projektu.

InformacjeInformacje:

Liczba wyświetleń: 860

Utworzono dnia: 28.11.2014

Dokument wprowadził:
Szczepański Daniel

Dokument opublikował:
Administrator główny

Historia publikacjiHistoria publikacji:

28.11.2014, Administrator główny:

Edycja dokumentu Spotkanie podsumowujące

28.11.2014, Administrator główny:

Utworzenie dokumentu Spotkanie podsumowujące