Informacja o adresie mailowym Dobry Start (300+) / Świadczenia Wychowawcze (500+)

W związku z obsługą nowego okresu zasiłkowego dla świadczeń Dobry Start (300+) i Świadczeń Wychowawczych (500+) Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suszu, informuje, iż adres poczty elektronicznej z którego będą wysyłane informacje do Klientów (którzy podali swój adres e-mail podczas składania wniosku) m.in. o przyznaniu świadczenia to:

 

Prosimy zwracać szczególną uwagę na adres poczty z jakiej pochodzi wiadomość odnośnie przyznania świadczenia, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Dodatkowo informujemy, iż:
- Klient nie udziela żadnej odpowiedzi na maila wysłanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suszu, który zawiera informację o przyznaniu świadczenia.
- M-GOPS w Suszu nie wysyła żadnych informacji e-mail z prośbą o jakąkolwiek wpłatę / dopłatę / potwierdzenie złożenia wniosku, a także nie dołącza żadnych załączników do wiadomości.
- w przypadku otrzymania wiadomości z załącznikami prosimy nie otwierać tego typu załączników i zweryfikować czy wiadomość pochodzi z adresu podanego wyżej.

 

Wszelkie pytania prosimy składać osobiście w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Suszu, ul. Wybickiego 6, 14-240 Susz, tel. 55 2787 995

InformacjeInformacje:

Liczba wyświetleń: 476

Utworzono dnia: 01.07.2019

Dokument wprowadził:
Michał Szałkowski

Dokument opublikował:
Administrator główny

Historia publikacjiHistoria publikacji:

02.07.2019, Administrator główny:

Edycja dokumentu Informacja o adresie mailowym Dobry Start i Świadczenia Wychowawcze

01.07.2019, Administrator główny:

Edycja dokumentu Dobry Start i Świadczenia Wychowawcze

01.07.2019, Administrator główny:

Utworzenie dokumentu Informacja o adresie mailowym Dobry Start 2019